Newsletter

Zapisz się na newsletter

Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na podany w formularzu adres poczty elektronicznej, informacji promocyjnych przez Muzeum Narodowe w Kielcach z siedzibą w Kielcach, Plac Zamkowy 1, 25-010 Kielce, zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach promocyjnych przez Muzeum Narodowe w Kielcach z siedzibą w Kielcach, Plac Zamkowy 1,25-010 Kielce. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Zapoznałem się i akceptuję regulamin "Newslettera Muzeum Narodowego w Kielcach". POBIERZ REGULAMIN


Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Pani/Pana dane osobowe jest Muzeum Narodowe w Kielcach z siedzibą w Kielcach, Plac Zamkowy 1,25–010 Kielce, REGON: 366209736.

Dane osobowe (tj. adresy e-mail) zbierane są przez Muzeum Narodowe w Kielcach wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter Muzeum Narodowego w Kielcach”. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom i nie będą transferowane do państw trzecich, ani do żadnych organizacji międzynarodowych.

Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie i bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter Muzeum Narodowego w Kielcach”.