Oferty pracy

OFERTA PRACY NA STANOWISKO PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO

Dyrektor

Muzeum Narodowego w Kielcach

ogłasza nabór na stanowisko

Pracownika gospodarczego

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum zawodowe
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienia rzemieślnicze

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu i demontażu wystaw
  • przemieszczanie sprzętu i towarów w budynkach
  • prace związane z pakowaniem i przemieszczaniem obiektów muzealnych
  • prace porządkowe, sprzątanie i utrzymywanie czystości na terenie muzeum
  • podstawowe prace pielęgnacyjne zieleni na terenie muzeum

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • świadczenia socjalne z ZFŚS
  • szkolenia pracownicze
  • umowę o pracę (2 etaty)

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny i CV

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 12 kwietnia 2019 roku w siedzibie, lub przesłać pocztą na adres:

Muzeum Narodowe w Kielcach Plac Zamkowy 1, 25-010 Kielce

Zasady przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy w Muzeum Narodowym w Kielcach

Na podstawie właściwych przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych), informujemy, że: przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy w Muzeum Narodowym w Kielcach możliwe jest tylko za zgodą kandydata. W związku z tym prosimy o umieszczenie w Pani/Pana w dokumentach rekrutacyjnych złożonych w Muzeum Narodowym w Kielcach klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Może Pani/Pan w tym celu skorzystać z poniższej klauzuli: [link do pobrania]

Informacje dodatkowe:
Wybrani kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, nie odsyłamy złożonych dokumentów.

Kontakt telefoniczny: 41 34-440-14 wewn. 211