Oferty pracy

OFERTA PRACY NA STANOWISKO WARTOWNIKA WEWNĘTRZNEJ SŁUŻBY OCHRONY

Dyrektor

Muzeum Narodowego w Kielcach

ogłasza nabór na stanowisko

Wartownika Wewnętrznej Służby Ochrony

Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w wykonywaniu zawodu pracownika ochrony fizycznej - min. 2 lata
  • zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej wydane
    przez KWP
  • pozwolenie na dopuszczenie do pracy z bronią  ostrą
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista, dbanie o wygląd zewnętrzny
  • sprawność fizyczna

Mile widziane:

  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

Zakres obowiązków:

  • ochrona osób i mienia w muzeum zgodnie z ”ustawą o ochronie osób i mienia”
  • wykonywanie zadań wynikających z planu ochrony obiektu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (2 osoby)
  • pracę zgodnie z harmonogramem
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • świadczenia socjalne
  • szkolenia pracownicze

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny i CV
  • Klauzula zgody

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 20.05.2022 r. osobiście w siedzibie instytucji lub korespondencyjne na adres:

Muzeum Narodowe w Kielcach Plac Zamkowy 1, 25-010 Kielce.

Zasady przetwarzania danych osobowych kandydata do pracy w Muzeum Narodowym w Kielcach

Na podstawie właściwych przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie
o ochronie danych), informujemy, że: przetwarzanie danych osobowych kandydata do pracy w Muzeum Narodowym w Kielcach możliwe jest tylko za zgodą kandydata. W związku z tym prosimy o umieszczenie w Pani/Pana w dokumentach rekrutacyjnych złożonych w Muzeum Narodowym w Kielcach klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Może Pani/Pan w tym celu skorzystać z poniższej klauzuli: [link do pobrania]

Informacje dodatkowe:
Wybrani kandydaci spełniający wymogi formalne zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, nie odsyłamy złożonych dokumentów.

Kontakt telefoniczny: 41 34-440-14 wewn. 211