Jak do nas trafić?

Aktualny rozkład jazdy busów można sprawdzić pod linkiem:

https://www.busy-kielce.eu/oblegorek-kielce/

 

Chcąc do nas dotrzeć z kierunku Łodzi, należy w miejscowości Kostomłoty II skręcić na pierwszej sygnalizacji świetlnej w prawo w drogę nr 748 na Rudę Strawczyńską. Następnie należy jechać cały czas prosto aż do miejscowości Chełmce, gdzie na skrzyżowaniu należy skręcić w prawo. Po 2 km znajdą się Państwo na parkingu, który mieści się przy ul. Gimnazjalnej. Pałacyk usytuowany jest około 1 km od tego miejsca; wiedzie do niego piękna czterorzędowa aleja lipowa.

Kierując się do nas od strony Warszawy, Krakowa trasą E-7, należy zjechać z obwodnicy miasta zjazdem na Piotrków Trybunalski, następnie w miejscowości Kostomłoty II skręcić na drugiej sygnalizacji świetlnej w lewo w drogę nr 748 na Rudę Strawczyńską. Następnie zgodnie z opisem umieszczonym w poprzednim akapicie.

Wszyscy zwiedzający jadący do Oblęgorka od strony Kielc muszą jechać w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego lub Łodzi aż znajdą się w miejscowości Kostomłoty II, gdzie należy skręcić na drugiej sygnalizacji świetlnej w lewo w drogę nr 748 na Rudę Strawczyńską.

 

 

Zobacz mapę google na podstronie Kontakt