Questy

Zapraszamy do udziału w Queście Kieleckim szlakiem strzelców. W trakcie wycieczki uczestnicy wybierają się w podróż po mieście, gdzie poznają zabytki i miejsca związane z historią oraz tradycją legionową w Kielcach.

Do pobrania:

Quest

Nowa propozycja nawiązuje do modelu edukacji przez zabawę – Quest Z pamiętnika młodego Żeromskiego. Ta niekonwencjonalna forma edukacji, oparta na nieoznakowanym szlaku, skierowana jest nie tylko do grup zorganizowanych, ale i odbiorców indywidualnych.

Przeczytaj więcej

Do Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku zawitał zyskujący coraz większą popularność Questing. Zabawa pozwala zwiedzającym odkryć uroki i sekrety oblęgorskiego parku i stanowi dodatkową atrakcję dla wciąż wzrastającej liczby zwiedzających. Quest Wokół tusculum Sienkiewicza zawiera logiczne i pełne humoru zagadki, prowadzące uczestników krok po kroku do skrzyni ze skarbem.
Po drodze mają oni szansę zapoznać się z najciekawszymi okazami fauny i flory w dawnej posiadłości pisarza oraz zachowanymi śladami jego obecności w tym miejscu. Zabawa dostosowana jest dla turystów w każdym wieku. Będzie dostępna przez cały rok, niezależnie
od godzin otwarcia Muzeum.

Do pobrania:

Quest